Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde Lider kuruluşlar arasında yer alan firmamız 20 yıllık tecrübesi ile alanında uzman ve geçen zaman içinde kadrosunu eğiten, gençleştiren ve müşterilerimizin talep ettiği çeşitli hizmetleri kurumsal bir yapı içerisinde, ilkeli, güvenilir ve kaliteli olarak müşterilerine sunmaktadır.

Firma olarak prensibimiz müşterilerimizi daha ileriye taşımak, değişen şartlar ve gelişen süreçler ile her zaman daha iyisine ulaşmak üzere yenilenmek, iş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranmak , güvene dayalı ilişkiler geliştirmektir.

Özkaraman İnvestment olarak; Emlak sektörü ve finansal yatırımlar konusunda sunulan hizmetler yanında  Muhasebe ve Mali Müşavirlik hizmetleri (İşyeri /şirket kuruluş, Açılış /Kapanış ve tüm izinlerin takibi, çalışanların Kayıt/ Duruş , Yatırım ve Çalışma izinleri işlemlerinin takibini yapmakla birlikte İthalatcı, İhracatcı Belgeleri, Oda kayıtları, İçki, Müzik, Tütün-Sigara izni, Motorlu Araç kayıtları gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz.), Fizibilite raporları, Hibe Projeleri, Devlet Planlama Örgütü (DPÖ) Teşvik Projeleri, Kalkınma Bankası Projeleri, TC Ziraat bankası projeleri, KOBİ Esnaf Kredileri danışmanlığı ve hazırlanması hizmetlerini de sunmaktayız.

Neden bizi seçmelisiniz

Hedeflerimiz şirketin devam eden büyümesinin rotasını belirler. Memnun müşteriler, başarımız için açık ara en önemli başarı hedefidir. Rakiplerimizi geride bırakmaya değil, sizin adınıza konuşan mimari parçalar inşa etmeye çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Finans danışmanlığı ve Emlak sektöründe lider ve en güvenilir firmalar arasında yer alarak müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

Şirketimizi başarılı kılan temel değerlerimiz ilkeli, dürüst ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Temel görevlerimizin yerine getirilmesi, görevin kendisi kadar önemlidir. Güven, Mükemmellik, Memnuniyet, Kaliteli hizmet, Gelişim.

İlkelerimiz

Gayrimenkul ve finansal danışmanlık alanında uzman ve eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, Uzman danışmanlarımız ile dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmetlerle müşterilerimize entegre çözümler sunmak, Gayrimenkul ve finans yatırımlarındaki tecrübe ve uzmanlığımız ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize en iyi ve en güvenli hizmeti sunarak sektörün gelişmesi.

Müşterilerimiz ne düşünüyor?